Zujūnuose atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

0
358

Šiandien po renovacijos duris vėl atvėrė prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė „Iki Zujūnai“, įsikūrusi Vilniaus rajone, Žaliojoje g. 22a. Atnaujinimo darbams skirtos investicijos siekė apie 0,8 mln. Eur. 

„Nuolat siekiame gerinti klientų apsipirkimo patirtį, todėl atnaujiname parduotuves tiek miesto centruose, tiek užmiesčiuose. Itin daug dėmesio skiriame prekių asortimentui, patogiam išdėstymui ir galimybei apsipirkti greitai, negaištant laiko stovėjimui eilėse“, – sakė Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Laiko parduotuvėje sutaupyti padės 4 savitarnos kasos „IKI Bitutė“. Dviejose iš jų galima atsiskaityti grynaisiais, o kitose – banko kortele. Taip pat čia veikia ir 2 paprastos kasos.

Siekiant užtikrinti patogų apsipirkimą, buvo pakeistas ir parduotuvės išdėstymas. 417 kv. m. prekybiniame plote įrengti šviežių vaisių ir daržovių, pieno, konditerijos skyriai.

Vertinantiems šviežumą siūloma ne mažiau kaip tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių. Beje, pirkėjų patogumui tortai yra pjaustomi norimo dydžio gabaliukais, galima įsigyti ir karštų mėsos gaminių.

Atsinaujinimas neapsiribojo tik parduotuvės vidaus erdve – automobilių stovėjimo aikštelėje buvo įrengta elektrinių automobilių įkrovimo stotelė.

„Sekame tendencijas ir atsižvelgiame į klientų poreikius. Rajonuose dar tik vystosi įkrovimo stotelių infrastruktūra, todėl pasirūpinome, kad mūsų lankytojai apsipirkimo metu galėtų pasinaudoti automobilių įkrovimo paslauga“, – teigė L. Muižienė.

Atnaujintoje parduotuvėje buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga.

Prekybos tinklo duomenimis, įdiegus LED apšvietimą, vienoje parduotuvėje sutaupoma maždaug 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Pakeitus LED apšvietimą ir įdiegus išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O atnaujinus šaldymo įrangą į modernesnę ir tvaresnę, energijos suvartojimas sumažėja beveik perpus.

Atnaujinta parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 val. iki 21 val., tačiau šventiniu laikotarpiu jos darbo laikas keisis.