A. Lukašenka ir vėl pasireiškė: įspėjo lenkus ir lietuvius, jog jam aišku, ko siekiama su JAV karių pagalba

0
165

Įžvalgomis apie geopolitinę situaciją dar vis Baltarusiją kontroliuojantis paskutinis Europos diktatorius dalinosi per susitikimą su šalies profsąjungų lyderių – Michailu Orda.

„Jūs juk girdėjote: Lenkija ir Jungtinės Valstijos pasirašė dar vieną karinio bendradarbiavimo sutartį. Jau perkelia iš Amerikos naujus kariuomenės pajėgumus. Ne iš Vokietijos. Klausimas – kodėl?“ – ragindamas šviesti dirbančiuosius pareiškė beveik tris dešimtmečius baltarusius valdantis Aleksandras Lukašenka. –  „Jei kas nors iš mūsiškių nesupranta, ypač iš protestuojančių, tegu pagalvoja, kad situacija ne tokia jau paprasta. Jei kas nors nori Baltarusiją padaryti Lenkijos ar Lietuvos provincija, tai tik per mano lavoną“.

Per susitikimą paliesta ir iš tiesų jautri tema – iš šalies išvykstantys aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Tačiau A. Lukašenka tvirtino, jog nesiruošia dėl to imtis kokių nors draudiminių priemonių.

Kalbėdamas apie gydytojus diktatorius pareiškė, jog yra įsitikinęs, kad niekas jiems užsienyje nepasiūlys normalaus darbo. „Vaidins ten koki nors antraeilį arba trečiaeilį vaidmenį. O aš nenoriu, kad tyčiotųsi iš mūsų žmonių ir gydytojų tuo pačiu“.