Apdovanoti 2019-ųjų Vilniaus svetingiausi

0
298

Šiandien Vilniaus rotušėje meras Remigijus Šimašius visų vilniečių vardu padėkojo tiems, kurie yra sostinės veidas, šypsena ir įspūdis apie mūsų šalį.

Konkurso metu buvo renkami svetingiausi sostinėje įsikūrę viešbučiai, restoranai, kavinės, barai, gidai, lankytinos vietos, svetingiausi nuosavo būsto Vilniuje nuomotojai (Airbnb). Interneto svetainės lankytojai savo balsą taip pat galėjo atiduoti už svetingiausią iniciatyvą, kuriančią Vilnių.

Nuo birželio iki rugsėjo vykęs konkursas sulaukė daug dėmesio, aktyvaus įsitraukimo: savo balsus svetingiausiems skyrė net 14 263 miesto svečiai ir vilniečiai.

Susumavus balsavimo rezultatus, išrinkti 8 svetingiausi 2019-aisiais mieste:

  • Svetingiausias Vilniaus viešbutis 2019 – Pacai
  • Svetingiausias Vilniaus restoranas 2019 – Džiaugsmas
  • Svetingiausi nuosavo būsto Vilniuje nuomotojai 2019 – Cozy Apt in the Heart of Old Town
  • Svetingiausias Vilniaus baras 2019 – Apoteka
  • Svetingiausia vieta kavos puodeliui 2019 – Italala Caffe
  • Svetingiausia Vilniaus lankytina vieta 2019 – MO muziejus
  • Svetingiausias Vilniaus gidas 2019 – Petras Staselis
  • Svetingiausia iniciatyva, kurianti Vilnių 2019 – Stiklo kvartalas

Atrenkant konkursui dalyvius, buvo pasirinkta 10 aukščiausius reitingus turinčių kandidatų iš šaltinių: www.google.com, www.tripadvisor.com, Foursquare, www.booking.com. Tačiau balsavę žmonės galėjo įvesti ir savo pasiūlytą kandidatą.

Tradicinis konkursas „Vilniaus svetingumas“ skelbiamas jau 12-us metus. Konkursą organizuoja Vilniaus savivaldybės Užsienio ryšių ir turizmo skyrius. Konkurso idėja pasiteisino – unikalia istorija garsėjantis Vilnius sparčiai auga ir stengiasi atliepti vilniečių ir miesto svečių poreikius. Ir tiesiogiai dirbantieji turizmo sektoriuje – gidai, muziejininkai, viešbučių, restoranų darbuotojai, ir miestiečiai, su kuriais susiduria užsieniečiai – visi formuoja svečių nuomonę apie miestą. Geras išsivežtas įspūdis tampa sėkmingai sklindančia Vilniaus vizitine kortele užsienyje, tai skatina augti ir rekomendacijų čia apsilankyti skaičių.

 

Vilniaus m. savivaldybės informacija