Atliekų vežėjui suteikta 1,5 mln. Eur paskolą

0
218

Bankas komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų tvarkymo įmonei „Ecoservice“ skolina pinigus automobilių parkui atnaujinti.

„Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje poreikis turėti švarią aplinką ir vartoti tvariai jau tampa būtinybe. Visuomenė nori prisidėti prie aplinkosaugos problemų sprendimo ir to reikalauja iš politikos, verslo lyderių. Todėl mes taip pat esame suinteresuoti investuoti į gamtą tausojančius sprendimus ir remti tuos, kurie atsakingai rūpinasi aplinkos tvarkymu ir jos išsaugojimu ateičiai. Džiaugiamės plėtodami bendradarbiavimą su ilgamečiu partneriu „Ecoservice“, kurie nuosekliai investuoja į moderniausias priemones, tuo prisidėdami prie mūsų šalies gerovės augimo“, – sako Jonas Urbonas, „Luminor“ banko verslo bankininkystės departamento Lietuvoje vadovas.

Iš viso „Ecoservice“ įsigijo 10 modernių „Scania“ šiukšliavežių, bendra pirkinio suma siekia 1,7 mln. eurų. Automobiliai atitinka itin griežtus Europos Sąjungos aplinkosauginio standarto „Euro 6“ reikalavimus, vieni jų aptarnaus įprastus, kiti – pusiau požeminius atliekų konteinerius. Tarp pirkinių – ir trijų sekcijų automobilis, kuris leidžia vienu metu surinkti skirtingas išrūšiuotas atliekas ir jų nesumaišo tarpusavyje.