Įsigijo 3,7 ha teritoriją užsakomiesiems NT projektams

0
222

„Darnu Group“ sostinės Ukmergės gatvėje investavo į sklypą užsakomųjų (angl. built-to-suit) NT projektų plėtrai. 

„Sklypus įsigijome matydami neišnaudotą potencialą ir vis augantį rinkos susidomėjimą užsakomaisiais projektais. Šiandien tokios paslaugos pirmiausia ieško verslas, kuris arba nori turėti individualų pastatą, nesusietą su kitais naudotojais, arba turi specifinių poreikių, kurių negali išpildyti tradiciniai verslo ar logistikos centrai, – pavyzdžiui, specifines gamybines ar sandėliavimo patalpas, įvairias laboratorijas, ekspozicines sales ar kitas funkcijas,“ – sako „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė. 

Įsigyti sklypai papildys bendrovės sėkmingai vystomą „Vilniaus verslo parko“ projektą Ukmergės gatvėje. Čia jau įsikūręs APB „Apranga“ centrinis biuras su logistikos centru, baigiamas pirmasis, o rudenį startuos antrasis prekybinių sandėlių (angl.stock-office) plėtros etapas.

„Koncentruotose prekybos ir paslaugų teritorijose įsikūrusios įmonės vertina strategiškai patogią lokaciją ir joms sukurtą infrastruktūrą, taip pat verslų sinergiją, užtikrinančią klientų srautus, gerą verslo įvaizdį. Šiandien „Darnu Group“, ieškantiems built-to-suit paslaugos, greta verslo parko privalumų gali pasiūlyti solidžią įmonės patirtį, finansinį stabilumą ir visą paslaugų paketą nuo sklypo įsigijimo iki projektavimo, statybos darbų bei pastatų priežiūros ir eksploatacijos“ – sako S. Survilaitė-Mekionienė.

Jos teigimu, dalyje įsigytos teritorijos šiuo metu jau rengiami projektiniai pasiūlymai keletui potencialių klientų, bendrovės pastatytus pastatus ir patalpas šioje teritorijoje būsimi klientai galės nuomotis arba įsigyti.

Tarp užsakomųjų projektų įmonės portfelyje – „Vilniaus duona“ ir Suomijos įmonės „Vaasan“ užsakymu statyta kepykla, „Aprangos“ administracinis pastatas su logistikos centru bei „Ąžuolyno klinika“ Vilniuje. Tokio tipo projektais taip pat galima vadinti viešosios ir privačios partnerystės objektus, kurių bendrovės portfelyje keli: Vilniaus miesto policijos komisariatas ir areštinė, areštinė su komisariatu Panevėžyje ir baigiami projektuoti du kariniai miesteliai – Vilniaus ir Šilalės rajonuose.