Muitininkai tarp vežtų etikečių aptiko ir didelę cigarečių kontrabandą

0
218

Kybartų kelio posto pareigūnai sulaikė iš Rusijos krovininiu vilkiku gabentą stambią cigarečių kontrabandos siuntą. Apie 36 tūkst. pakelių rūkalų buvo paslėpti tarp oficialiai deklaruoto lipnių etikečių krovinio. Vilkiko vairuotojas prieš patikrą, iki paskutinės akimirkos mėgino juokauti, tačiau galiausiai pats pripažino slapta vežęs rūkalus.

Spalio 20 d., apie 4 val. nakties, į Kybartų kelio postą iš Rusijos atvažiavęs krovininis vilkikas „Volvo“ iškart sukėlė pareigūnų įtarimą. Senutėliu ir aplūžusiu vilkiku važiavęs vairuotojas, Rusijos pilietis V. G., buvo itin šnekus, daug juokavo apie savo tranzitu per Lietuvą į Maskvą vežamą lipnių etikečių krovinį.

Juokai baigėsi mašiną patikrinus rentgeno kontrolės sistema – pakėlę tentą ir iškrovę dalį dėžių su etiketėmis, muitininkai išvydo kitokios formos dėžes, pilnas rusiškų cigarečių „NL“. Iš viso rasta daugiau, nei 124 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabandos.

Vairuotojas buvo sulaikytas, o Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Pareigūnų žiniomis sulaikytas Rusijos pilietis kartą jau buvo įkliuvęs Lietuvos pasienyje su nelegaliomis cigaretėmis, tačiau tą sykį atsipirko administracine atsakomybe.

Vakar Kauno apylinkės teismo sprendimu V. G. buvo suimtas dviem mėnesiams.

 

LR muitinės informacija