Pasieniečiams su kontrabanda įkliuvo du Vilniaus ir Elektrėnų gyventojai

0
287

Kartu su vyriškiais sulaikyta ir pusketvirto tūkstančio pakelių baltarusiškų cigarečių bei kontrabandininkų mikroautobusas „Volkswagen Transporter“.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais patikrino gautą informaciją apie galimą neteisėto krovinio gabenimą.

Nuvykę prie vieno namo, esančio Elektrėnuose, pareigūnai netikėtai užklupo du asmenis, stovėjusius šalia automobilio „Volkswagen Transporter“. Turėta duomenų, kad čia gali būti iškraunamas nelegalus krovinys.

Mikroautobuso salone VSAT pareigūnai aptiko 7 dėžes, kuriose buvo 3500 pakelių ,,NZ Gold” markės rūkalų, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Cigaretės buvo supakuotos po kelis blokus, kurie apvynioti juoda polietileno plėvele. Paaiškėjo, kad prie automobilio stovėję ir su įkalčiais sulaikyti asmenys yra 47-erių Elektrėnų gyventojas ir 49-erių vilnietis.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Vilniaus pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu asmenis artimiausiu metu apklaus pasieniečių tyrėjai. Už padarytą nusikalstamą veiką vyrams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. „Volkswagen Transporter” ir kontrabandinių cigarečių krovinys pristatyti į Vilniaus pasienio rinktinę.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija