Vilniuje atnaujinama M. K. Oginskio gatvė Antakalnyje

0
206

Pradėta remontuoti daugiau kaip pusės kilometro ilgio atkarpa. Iki lapkričio pabaigos gatvėje bus paklota nauja asfalto danga, pakeisti šaligatviai, kelio bortai ir atnaujintas ženklinimas. Remontui sostinės savivaldybė skyrė apie 200 tūkst. eurų.

„Intensyvūs atnaujinimo darbai šiuo metu vyksta daugelyje Antakalnio rajono gatvių  – Švyturio, Oginskio, Debesijos, Volungės ir kitose. Per keletą metų visiškai atnaujinome visą beveik 3,6 km ilgio Antakalnio gatvę, kuria kasdien į miesto centrą ir atgal kasdien važiuoja daugiau kaip 50 tūkstančių vilniečių. Taip pat buvo sutvarkytas ir daugiau nei 20 metų netvarkytas Antakalnio ir Žirmūnų rajonus jungiantis Šilo tiltas“, – sako Vilniaus miesto vicemeras Vytautas Mitalas.

Šiuo metu ardomi gatvių bortai, šaligatviai, atnaujinama gatvės danga, o jau kitą savaitę bus pradėti kloti nauji šaligatviai ir gatvės bortai.

Kad būtų kuo mažiau trikdomas transporto eismas darbai bus vykdomi laikinai uždarant po vieną eismo juostą. Gatvėje jau įrengti laikini įspėjamieji ir draudžiamieji kelio ženklai ir nukreipiamosios gairės.

Sostinėje taip pat tvarkomos Parko, Ivaniškių Sodų, Žirnių, Ribiškių Didžioji, M. Krupavičiaus, Juodšilių, Liudvinavo, V. A. Graičiūno, Miglos, Filaretų ir kitas gatves.

 

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus m. savivaldybės informacija