Adutiškio užkardos pasieniečiai sulaikė du kontrabandinius rūkalus gabenusius Švenčionių rajono gyventojus

0
211

Abu vyrai VSAT pareigūnams įkliūva ne pirmą kartą, tad jiems gresia tūkstantinės baudos.

Vakar popietę Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio užkardos pasieniečiai patruliavo ties Švenčionių rajono Mociškės kaimu, netoli sienos su Baltarusija. VSAT pareigūnai atkreipė dėmesį į du įtartinus vyrus, miškinga vietove artėjančius sienos link.

Patruliai užfiksavo, kaip iki sienos likus keliems šimtams metrų jie paėmė miške slėptus du ryšulius ir pasuko į Lietuvos teritorijos gilumą.

Tuomet Adutiškio pasieniečiai abu nešikus sulaikė. Paaiškėjo, kad tai yra VSAT pareigūnams gerai žinomi 30-ies ir 44-erių Švenčionių rajono gyventojai. Jie jau anksčiau buvo nekart įkliuvę gabenant draudžiamas prekes.

Polietileno plėvele apvyniotuose ryšuliuose, prie kurių buvo pritvirtintos savadarbės petnešos, pasieniečiai rado 2000 pakelių cigarečių „Minsk City” su Baltarusijos akcizo ženklais.

Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką ir šį nusižengimą padarius pakartotinai dabar abiem kontrabandininkams gresia baudos nuo 5760 iki 6000 eurų. Šią bylą nagrinės Švenčionių rajono apylinkės teismas, į kurį atvykti šaukimus gavo abu pažeidėjai.

Cigaretės saugomos Adutiškio pasienio užkardoje.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.