Atsistatydina „Vilniaus vandenų“ vadovas

0
369

Trejus su puse metų bendrovei vadovavęs Marius Švaikauskas nuo š. m. gruodžio 23 d. bendru sutarimu palieka įmonę. Šiandien valdyba patvirtino vadovo prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų.

„Vilniaus vandenų“ generalinio direktoriaus Mariaus Švaikausko teigimu, sprendimą palikti įmonę jis priėmė, paskatintas noro asmeniniams ir profesiniams pokyčiams.

„Neslėpsiu, baigiu vieną sudėtingesnių profesinių etapų. Vadovauti didžiausiai vandentvarkos įmonei šalyje, pateisinti ambicingo, augančio, veržlaus Vilniaus miesto ir jo gyventojų lūkesčius – buvo didžiulis iššūkis. Tačiau tuo pačiu tai neleido ir atsipalaiduoti. Džiaugiuosi palikdamas ne tik stabiliai veikiančią įmonę, kuri laikėsi duotų įsipareigojimų akcininkui, klientams, visuomenei, bet ir brėžė aiškią kryptį ateities vandentvarkai. Savo komandai esu dėkingas už pasiaukojimą, kasdienį darbą ir visas kasdienes ekstra mylias, kurias kartu nuėjome“, – sako M. Švaikauskas.

Švaikauskas valdybos sprendimu generaliniu direktoriumi buvo paskirtas laimėjęs atvirą konkursą. Eiti šias pareigas jis pradėjo 2018 m. liepos 24 d.

Kol, vykdant atvirą konkursą, bus paskirtas naujasis vadovas, bendrovės „Vilniaus vandenys“ generalinio direktoriaus pareigas laikinai eis Klientų aptarnavimo tarnybos direktorius Saulius Savickas.