Gyventojams knygos bus pristatomos į namus

0
282

Iškart po Velykų sostinės savivaldybės centrinė biblioteka savo lankytojams pateiks staigmeną – knygų pristatymą į namus. Kartą per savaitę skaitymo išsiilgę klientai knygas galės užsakyti elektroniniame kataloge arba telefonu, o bibliotekos darbuotojai jas išvežios ir skaitytojams pristatys bekontakčiu būdu.

Vilniaus miesto vicemerė Edita Tamošiūnaitė sveikino tokią bibliotekos iniciatyvą: „Džiugu, kad mūsų įstaigos skatina vilniečius šiuo nelengvu metu likti namuose ir suteikia būdą pasinaudoti kultūros ištekliais. Labai palaikome tokias idėjas, todėl būtinai talkininkausime suteikdami reikiamas apsaugos ir kitas priemones bibliotekos darbuotojams“.

Kaip tai veiks?

Balandžio 14 d. nuo 9 iki 14 val. klientai galės prisijungti prie elektroninio katalogo arba paskambinti ir užsisakyti ne daugiau 3 knygų. Likusiomis darbo dienomis 9-17 val. vyks leidinių išvežiojimas, o knygas vėl užsakyti bus galima pirmadieniais. Prieš pristatant skaitinius, bibliotekos darbuotojas su paslaugos gavėju telefonu susisieks asmeniškai, o atvykęs, knygas paliks prie durų.