Įkliuvo gerai pažįstamas kišenvagis

0
182

37-erių metų vagį Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai sulaikė su įkalčiais.

Anksčiau ne kartą teistas už tokius pat nusikaltimus dabar jis pagautas praėjusį šeštadienį Kalvarijų gatvėje. 53-ečio maršruto autobuse kriminalistai pastebėjo jiems gerai žinomą vyrą. Autobuse jis atsistojo greta senyvo amžiaus moters ir, jai net nepajutus, atsegė rankinę ir ištraukė mobiliojo ryšio telefoną. Vos tik prasivėrus autobuso durims, stotelėje iššoko. Tačiau kriminalistai, akylai stebėję kišenvagio veiksmus, nedelsdami jį sulaikė.

Šiandien ilgapirščiui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai turi pagrindo manyti, kad šis vyras yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl piliečių, nukentėjusių nuo įtariamojo ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pareigūnai atkreipia dėmesį į tai, kad visuomeniniame transporte, turgavietėse, prekybos centruose ar kitose masinėse susibūrimo vietose būtina atsakingai saugoti savo turtą – pinigines, mobiliuosius telefonus ar kitus vertingus daiktus stengtis laikyti vidinėse rūbų kišenėse ar užsegtose rankinėse, rankines, kuprines laikyti ne už nugaros, o priešais save, atsiskaitant nedemonstruoti aplinkiniams piniginės turinio.

 

Vilniaus apskr. VPK informacija