Patikrino geležinkeliu į Kaliningrado sritį gabentą tranzitinę skaldą – rastos 55 dėžės kontrabandinių cigarečių

0
208

Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl cigarečių kontrabandos, dar liepos 10 d. sulaikytos Kenos geležinkelio poste. Nelegalūs rūkalai buvo paslėpti viename iš traukinio vagonų, kuriuo tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį vežta skalda.

Sekmadienį, apie 18 val. vakaro, Vilniaus teritorinės muitinės Kenos geležinkelio posto pareigūnai, bendradarbiaudami su kolegomis iš VSAT, vizualiai tikrino iš Baltarusijos atvažiavusį traukinį, tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį gabenusį skaldos krovinį.

Pareigūnams kilo įtarimų, jog viename iš vagonų gali būti paslėpta kontrabanda, tad šis buvo nukreiptas į detalaus patikrinimo angarą. Netrukus po skalda išties rastos 55 į juodą polietileną suvyniotos rūkalų dėžės – iš viso 27 500 pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“. Rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 102 tūkst. eurų.

Nelegalios cigaretės sulaikytos, MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

LR muitinės informacija