Planuoja pradėti skrydžius iš Vilniaus į Londoną, Dubliną ir Dubrovniką

0
253

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad birželio 15 d. ketina pradėti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną, birželio 16 d. – į Dubliną, liepos 6 d. į Dubrovniką.

„Visi trys nauji maršrutai turi didelę paklausą tarp Lietuvos keleivių. Kol neprasidėjo pandemijos krizė, mes teikėme geriausią susisiekimą su visomis trimis Baltijos šalių sostinėmis. Dabar siekiame sustiprinti savo pozicijas užtikrindami saugias ir patogias keliones visiems savo keleiviams“, – sako Martinas Gaussas, „airBaltic“ generalinis direktorius.

„Mūsų keleivių, darbuotojų ir visuomenės saugumas bei sveikata yra svarbiausi prioritetai. Įdiegėme griežtas saugumo priemones ir mūsų naujos skrydžių operacijos atitinka valdžios institucijų pateiktas rekomendacijas. Visiems „airBaltic“ orlaivio keleiviams tiekiamas nemokamas rinkinys, kurį sudaro apsauginė veido kaukė ir dezinfekavimo servetėlės​​“, –  priduria M. Gaussas.

„airBaltic“ glaudžiai bendradarbiauja su valdžios institucijomis, kad stebėtų situaciją, o atsiradus poreikiui lanksčiai koreguoja skrydžių tvarkaraštį. Keleiviams primygtinai siūloma prieš keliaujant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse arba vietinėse ambasadose. Reglamentai greitai keičiasi ir skiriasi kiekvienoje šalyje, todėl visada įsitikinkite, jog turite naujausią informaciją, kad kelionė vyktų sklandžiai.

Šiuo metu „airBaltic“ kasdien vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Rygą, Taliną ir Oslą. Nuo birželio 8 d. „airBaltic“ taip pat atnaujins skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, birželio 9 d. – į Paryžių, o nuo birželio 11 d. ir į Berlyną. Be to, „airBaltic“ siūlo įvairius tiesioginius skrydžius iš Rygos ir Talino.