Sekmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kabelių pasienio užkardos pareigūnams su įkalčiais įkliuvo 40-ties jonavietis, 42-ejų Lazdijų rajono gyventojas, 34-erių varėniškis bei 36-erių lazdijietis

0
88

Juos dviejų pamainų pasieniečių patruliai su kinologe ir vos metų sulaukusia belgų avigane Kira sulaikė ties Varėnos rajono Šklėrių kaimu. Vyrai tik ką buvo susirinkę per įrengtą fizinį barjerą permestus ryšulius. Apžiūrėjus nešulius, apvyniotus juoda polietileno plėvele, paaiškėjo, jog juose 1 800 pakelių cigarečių „Minsk capital MS“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką 40 ir 42 metų vyrams pradėtos administracinės teisenos. Kadangi už tokį pažeidimą pasieniečiams įkliūva ne pirmąsyk, jiems gresia baudos nuo 5 760 iki 6 000 eurų. Ketveriukei teks atsakyti ir už pasienio teisinio režimo reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą. 36-erių vyras bus pasieniečių įspėtas arba „apdovanotas“ bauda nuo 40 iki 90 eurų, o likusiems už šį pažeidimą, padarytą pakartotinai, teks mokėti baudas nuo 90 iki 170 eurų.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija