Atidarė didžiausią naujos koncepcijos vaistinę Baltijos šalyse

0
171

Prekybos centre „Panorama“ duris jau atvėrė 8-ta nauja Benu vaistinė Lietuvoje šiais metais. Į pastarąją investuota daugiau nei 650 tūkst. Eur.

„Sprendimas didžiausią vaistinę atidaryti būtent šiame prekybos centre buvo logiškas verslo žingsnis. Benu vaistinė „Panoramoje“ visada buvo tarp daugiausiai klientų aptarnaujančių tinklo vaistinių Lietuvoje, ją laikėme viena iš pagrindinių savo vaistinių, kurią buvo pamėgę ir klientai. Jau kurį laiką matėme poreikį patalpas išplėsti, kartu išplečiant ir siūlomų vaistinių preparatų, kosmetikos ir medicinos priemonių asortimentą“, – apie naujos koncepcijos vaistinę pasakoja „Benu vaistinė Lietuva“ direktorė Rasa Marcinkevičienė.

Nauja vaistinės koncepcija siekiama greitesnio klientų aptarnavimo

Keičiasi ne tik vaistinės plotas ir asortimento dydis, bet ir pati klientų aptarnavimo koncepcija. Tradiciškai vaistinėse kasos išdėstomos salės gale, vieną jų paskiriant klientams, perkantiems ne vaistus. Naujojoje vaistinėje, siekiant greitesnio klientų aptarnavimo, salės centrinėje dalyje veiks kelios greito aptarnavimo kasos, jose klientai kosmetikos, medicininių priemonių ir pan. galės įsigyti nelaukdami eilėse. Dar daugiau patogumo suteiks galimybė už prekes greitai atsiskaityti mobiliuoju telefonu per „MoQ“ programėlę.

„Naująją koncepciją padiktavo mūsų pastebimi apsipirkimo vaistinėje įpročių pasikeitimai. Vaistinė jau kurį laiką nebėra vieta, kurioje pacientai ateina įsigyti vaistinių preparatų ar gydytojų išrašytų kompensuojamųjų vaistų. Pavyzdžiui, dermatologinė kosmetika sudaro nemažą pardavimų dalį, klientai užsuka čia įsigyti ir vandens buteliuką ar vienkartinių servetėlių. Jie tikisi būti aptarnauti greitai ir patogiai. Tą ir siekiame suteikti. Greitas, lengvai prieinamas aptarnavimas tampa šiuolaikinio verslo pranašumu“, – naują vaistinės koncepciją komentuoja R. Marcinkevičienė.

Išplėstoje vaistinėje klientus aptarnaus ir gausesnis personalas. Iš viso naujoje vaistinėje dirbs 12 vaistininkų ir 7 kosmetikos prekių konsultantai, kurie keisis pamainomis.

Bendrovė „Tamro“ investavo ne tik į patalpų išplėtimą, bet ir į asortimento didinimą. Naujoje vaistinėje savitarnos lentynose bus 3510 skirtingų vaistų, kosmetikos ir medicinos priemonių. Kompensuojamųjų ir nekompensuojamųjų receptinių vaistų asortimentas bus sudarytas iš daugiau nei 1200 skirtingų preparatų.