„Audi“ vairuotoją išdavė specifinis galimai narkotinės medžiagos „žolės“ kvapas

0
119

Trisdešimt septynerių metų amžiaus vyras sulaikytas, jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šiandien, apie 11 val. 41 min., patruliuojantis Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio pareigūnų ekipažas sostinės Galvės g. pastebėjo, kad automobilio „Audi A3“ vairuotojas neprisisegęs saugos diržo. Sustabdžius šį automobilį ir priėjus prie vairuotojo, šiam atidarius dureles, iš salono pasklido specifinis galimai narkotinės medžiagos „žolės“ kvapas. Pasiteiravus vairuotojo, ar jis turi su savimi ar automobilyje draudžiamų daiktų, vyras atsakė jų neturintis. „Audi A3“ patikros metu prie pavarų svirties pareigūnai pastebėjo tabako pakelį, kuriame tarp sukamo tabako buvo ir augalinės kilmės galimai narkotinė medžiaga „žolė“.

Jaunas vyras sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija