Autovežio dugne aptiko slėptuvę su 200 tūkst. Eur vertės kontrabanda

0
164

Į Raigardo kelio postą krovininiu automobiliu „Iveco“ su puspriekabe įriedėjęs baltarusis muitininkams papasakojo, jog keliauja iš Lenkijos parsivežti traktoriaus. Tačiau pareigūnams kilo įtarimų, kad jame gali būti įrengta slėptuvė.

Po detalaus patikrinimo paaiškėjo, kad tralo dugnas išties dvigubas, o ten buvusioje slėptuvėje rasta net 58 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk“, „NZ Gold“ ir „NZ Black“. Nelegalių rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 202 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinė tarnyba informuoja, kad nelegalus krovinys sulaikytas šeštadienio, vasario 29-osios, popietę.

Tarnybos Kauno skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra. S. R. buvo sulaikytas, kovo 2 d. Kauno apylinkės teismo sprendimu jis buvo suimtas trims mėnesiams.

Cigarečių kontrabandą vežantys autovežiai – ne naujiena muitinės pareigūnams. 2019 m. rugpjūtį Medininkų kelio posto muitininkai 3 654 pakelius cigarečių rado septynis lengvuosius automobilius iš Baltarusijos gabenusio autovežio puspriekabės konstrukcijoje (rėmuose). O 2020 m. sausį panašus kiekis rūkalų buvo aptiktas Vilkaviški rajone, autovežio „Mercedes Benz“, irgi vežusio lengvuosius automobilius, konstrukcijoje.

 

LR muitinės informacija