Gyventojų pajamų mokestis kaimyninėje Lenkijoje – sumažintas: „automobilių taršos mokestis Lietuvoje planuojamas įspūdingas, gerokai didesnis nei pensija”

0
213

Nuo spalio 1 d. tarifas lenkams sumažėjo nuo 18 iki 17 proc. Akivaizdu, jog tai pirmiausia paveiks šios šalies pensininkų pajamas. Po reformos kiekvienas senolis savo piniginėje turės vidutiniškai daugiau nei po 5 Eur. O bus tokių, kurie ir po 15 Eur. Daugiausia pensininkų kaimyninėje šalyje gauna apie 250 Eur.

Be to, tai bus naudinga ir dirbantiesiems – apie 1000 Eur uždirbantis žmogus gaus apie 15 Eur daugiau kas mėnesį.

Tuo tarpu dabartinė Lietuvos planuojama mokesčių reforma uždirbti daugiau tikriausiai neleis. Be to, ir pensininkai turės atsisakyti kai kurių savo pomėgių – ypač tai bus aktualu tiems, kurie dar iki šiol vairuoja.

Automobilių taršos mokestis Lietuvoje planuojamas gerokai didesnis nei pensija. Per trisdešimt nepriklausomos Lietuvos metų dar niekas nebandė įgyvendinti mokesčių reformos, kuri viršytų pensijos vertės įmoką.

O kur dar nekilnojamojo turto burbulai? Ai – geras dalykas planuojamas nemokamų kompensuojamų vaistų dalinimas tiems, kam virš 75-erių. O kaip dėl virvių?