Įkliuvo keturi vyrai, įtariami vagystėmis iš gyvenamųjų namų

0
189

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė keturis vyrus, įtariamus vagystėmis iš gyvenamųjų namų. Įtariamieji teisėsaugos pareigūnams žinomi, praeityje yra teisti už vagystes, plėšimus, turto prievartavimą, sunkų sveikatos sutrikdymą bei kitus nusikaltimus, tai pat teisti užsienyje. Vagių nesustabdė nei aptvertos teritorijos, nei signalizacija, nei vaizdo stebėjimo kameros, net namuose buvę šunys ar paliktas įjungtas vidaus apšvietimas.

Sausio 14 d. apie 19 val. išdaužius terasos durų stiklą, buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą sostinės Antakalnyje – vagys išnešė seifą, kuriame buvo kovinis ir dujinis pistoletai, jų šoviniai bei juvelyriniai papuošalai. Netrukus keturi iš nusikaltimo padarymo vietos sprukę vyrai buvo sulaikyti ir atsidūrė areštinėje.

Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.) ir šaunamųjų ginklų pagrobimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 254 str. 1 d.).

Sausio 16 d. įtariamiesiems paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimas 2 mėnesiams.

Už vagystes gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų, o už šaunamojo ginklo, šaudmenų, sprogmenų ar sprogstamųjų medžiagų pagrobimą – areštas arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-asis skyrius.

Vilniaus apskr. VPK informacija