Kopūstai pabrango 5-is kartus?

0
226

Šiandien Karoliniškių turgelyje apsilankiusi vilnietė nusprendė palyginti kitas prekyvietes aplink sostinę ir pasidalino savo įspūdžiais.

Moteris beveik kiekvieną savaitgalį stengiasi aplankyti vis kitą turgų: lankosi Rudaminoje, Naujojoje Vilnioje, Kalvarijų, Pašilaičių ir Halės turgavietėse.

Pagrindinis šios dienos įspūdis  – Karoliniškių turgus bene labiausiai panašus į tikrą kaip ir Naujojoje Vilnioje ar Rudaminoje.

„Labiausiai nustebino lietuviškų daržovių kainos. Kur tai matyta už kopūsto gūžę – 2 Eur. Kilogramas – 70 ct. Ankščiau ši daržovė kainuodavo po 15 ct už kg. O juk nėra sudėtinga juos užauginti. Bet labai jau norėjosi balandėlių“, – šypsodamasi pasakojo pirkėja.

Paprašyta išreitinguoti lankomas turgavietes vilnietė išskyrė būtent šį, Karoliniškių turgelį. „Labai panašus į tikrą – čia liemenukai, čia sendaikčiai, knygos, tada ūkininkų produkcija. Ir viskas tikrai ne didžiausiomis kainomis Vilniuje. Brangiausios prekyvietės – tai Halės ir Pašilaičių. Jos kažkuo primena Barseloną. Viskas gražu, viskas kažkokiam kitokiam pirkėjui, kuris neskaičiuoja ir yra labai išrankus. Man labiau patinka, kur paprasčiau“,  – kalbėjo vilnietė, pademonstravusi savo pirkinius.

Pirkiniai  

Voveraičių litras – 4 Eur, 2 litrai – 7 Eur, 3 litrai – 9 Eur;

Šilauogės – 3,8 Eur, turgaus gale 3,5 Eur už kg;

Žirniai – 2 Eur už litrą;

Raudonieji serbentai – 1,5 Eur/kg, bet atidavė už Eur 1 Eur, nes močiutė skubėjo namo.

Panašios kainos tikrose turgavietėse buvo ir pernai. Šiais metais itin drastiškai skiriasi tik kopūstų kaina.