„Nemėžio komunalininkas“ gruodžio mėnesį pagal tiekiamos šilumos kainas pakilo į rekordines aukštumas Lietuvoje, tačiau miestelio gyventojai vietos šilumininkų taip smarkiai dar niekada nekeiksnojo

0
209

Paslaugos gavėjai lygino kainas su vilniečių ir grasino kviestis į pagalbą žurnalistus. Sąskaitos už gruodžio mėnesį – kai kam protu nesuvokiamos. Už 50-ties kv/m buto šildymą teko pakoti net 140 Eur.

Pagal statistiką sostinė tarp didmiesčių pakilo į antrą vietą (5,56 ct/kWh su PVM). Bendroje įskaitoje „Vilniaus šilumos tinklai“ – šeštoje vietoje Lietuvoje.

Mažiausia šilumos kaina sausio mėnesį bus Utenoje – 4,36 cento su PVM (už gruodį buvo 4,34 ct), o didžiausia Biržuose – 10,12 ct (buvo 9,97 cento) su PVM už kWh.

„Nemenčinės komunalininko“ klientams šiluma gruodį kainavo 8,49 ct su PVM už kWh, sausį bus 8,45 ct. „Nemėžio komunalininko“ – 7,34 ct su PVM už kWh gruodį, o sausį bus 7,12 ct.

UAB „Nemėžio komunalininkas” šilumos kainos stebina nuo šių metų spalio, kai buvo pasiektas bene geriausias rezultatas per visą įmonės istoriją – tiekė už 7,07 ct su PVM. Nuo šio rudens įmonė bendroje Lietuvos statistikoje tik gerina savo pozicijas. Šiuo metu užima jau 30-tą vietą šalyje. Prieš keturis mėnesius buvo 40-ta.

„Nemenčinės komunalininkui“ sekasi gerokai prasčiau jie iš 49-ių šilumos tiekimo įmonių tik 45-oje vietoje.