Nusprendė padėkoti

0
410

Redakciją pasiekė vilnietės laiškas dėl tvarkingai, jos teigimu, prižiūrimų pėsčiųjų takų Naujininkų mikrorajone.

„Nusiunčiau padėką į Vilniaus miesto savivaldybę, tačiau pastebėjimu norėčiau pasidalinti ir su Jūsų skaitytojais. Naujininkuose šią žiemą kažkas ne taip – šaligatviai valomi“, – teigiamais pokyčiais mieste džiaugiasi gyventoja.

„Trečius metus vedu vaiką į Broniaus Jonušo muzikos mokyklą ir dar nei vienais metais nebuvo taip saugu ir malonu eiti po intensyvaus snygio ar pustymo. Džiaugiuosi, kad Panevėžio ir Kapsų gatvės visada plačiai nuvalytos ir pabarstytos. Lengva eiti su vaiku ir stumti vežimėlį į kalniuką. Malonu, kad Naujininkai gražėja. Ačiū savivaldybei ir seniūnijai už rūpestį“, – rašo skaitytoja.

Pasidomėjome, kas tuos pėsčiųjų takus valo ir kam moteris norėjo pasakyti „ačiū“. Paaiškėjo, jog tai senbuvių,  konkurentai. Pastarieji, senbuviai, kaip niekada atsiskleidė šį rudenį kai sostinės parkuose ir skveruose su kranu grėbė nukritusius medžių lapus.

Taigi, redakcija turi duomenų, jog kranistai  ne tik šluotom mojuoja… Niekaip negali jie susitaikyti, o gal tiksliau apsiprasti su išaugusia konkurencija. Besinerdami iš kailio su p. Zuoku siejami šlavėjai net neslepia savo ketinimų atvesti į valdžią buvusį savo darbdavį ir masiškai perka reklaminį plotą šalies žiniasklaidoje. „Rubikoniniai“ vaikinai arba šlavėjai galvoja, kad rinkėjai – tik statistai, kuriuos galima papirkti istorija apie Drėmą, pilvu plaukiančiu Nerimi.

Pasigrožėkite – senbuvių rašytojo raštai, kurie ypatingai sudomino didžiąsias šalies medijas

„Esu vilnietis, su šeima ir senyvo amžiaus motina gyvenu Lazdynuose. Nežinau, kas pasidarė su kiemo tvarkymu (sniego valymu), bet šiemet po kiekvieno snygio mes bijome išeiti iš namų, kad nepatirtume traumų. Problema ta, kad mūsų ir kaimyninių namų kiemų šaligatviai ir laiptai visiškai nevalomi ir nebarstomi. Pastebėjome, kad tokia padėtis yra tik šią žiemą – anksčiau tokių problemų nebūdavo. Bent jau per 11 metų, kiek čia gyvename. O dabar tiesiog baisu. Nei kiemsargių, nei technikos nesame matę“, – tokius skaitytojo straipsnelius, identiškus, spausdina net keli internetiniai portalai. Labai įdomiai žmogus rašo, o jo rašiniai be galo aktualūs skaitytojams ir juos nemokamai spausdina didžiausi šalie portalai.