Olandai ketina gražinti Vilnių

0
447

Viena iš didžiausių Nyderlandų kraštovaizdžio priežiūros kompanijų Dolmans Landscaping Group dalyvauja sostinės savivaldybės paskelbtame viešajame konkurse dėl bendrojo naudojimo teritorijų sanitarinio valymo ir želdinių priežiūros.

„Vilnijos naujienų“ duomenimis, dėl galimybės trejus ateinančius metus gražinti miestą taip pat varžosi dar trys įmonės.

„Matome galimybę savo patirtį ir žinias pritaikyti, tvarkant tokį Rytų Europos perlą kaip Vilnius. Esame žinomi kaip savo srities profesionalai visur, kur tik dirbame. Šiuo metu daugiausiai užsakymų įgyvendiname savo gimtojoje šalyje ir kaimyninėje Belgijoje. O kraštovaizdį kuriame jau daugiau nei pusė amžiaus – nuo 1961-ųjų metų. Manome, jog mūsų dalyvavimas, tvarkant Lietuvos sostinę, didintų konkurencija, o tuo pačių gerintų darbų kokybę, leistų pasiekti visiems geresnių rezultatų. Be to, tai būtų puiki galimybė vieniems iš kitų pasimokyti. Neabejojame, kad mūsų patirtis būtų naudinga tokiam gražiam miestui ir leistų jam dar labiau atskleisti savo išskirtinumą  “, – teigė Dolmans Landscaping Group direktorius Erwin Janssen.

Daugiametę patirtį prižiūrint Olandijos ir Belgijos viešąsias erdves turinčioje įmonėje Dolmans Landscaping Group dagiau nei dešimtyje filialų šiuo metu dirba beveik 1000 darbuotojų.

Kompanijos planuose – plėtra ir į kitus Lietuvos miestus.

Dolmans Landscaping Group jau kelerius metus Lietuvoje bendradarbiauja su UAB „VSA – Vilnius“.