Per savaitgalio gaisrus Vilniaus apskrityje vienas žmogus žuvo

0
149

Sekmadienį prieš vidurnaktį Šalčininkų rajone, Butrimonių seniūnijoje, Jančiūnų kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gesinant gaisrą pastato prieangyje buvo rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas. Gaisro metu namas sudegė.

21.12 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus gatvėje, liepsnojo metalinis paviljonas. Gaisro metu statinys sudegė. Dar 2 paviljonai apdegė ir buvo išardyti.

Šeštadienį, 22.39 val., Vilniaus rajone, Mickūnų miestelyje, atvira liepsna degė medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė kambarys, apdegė koridorius ir vonios kambario lubos. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Taip pat šeštadienį buvo pranešta, kad Vilniaus rajone, Riešės seniūnijoje, Skirgiškių kaime, upelyje pastebėta sąmoninga moteris su kojos trauma. Ji buvo iki pusės vandenyje ir negalėjo paeiti. Ugniagesiai moterį paguldė ant neštuvų ir nunešė iki greitosios medicinos pagalbos automobilio.

Iš viso per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 135 gaisrų ir atliko 71 gelbėjimo darbą. Gaisrų metu žuvo 2 žmonės.

PAGD informacija