Prieš paskutinį ratą pakilo net į antrą vietą, tačiau prašovęs iš eilės tris kartus galutinėje įskaitoje liko 6-tas

0
167

Atvirame Europos biatlono čempionate Baltarusijoje vakar startavęs nemenčinietis Karolis Dombrovski turėjo puikią progą iškovoti medalį. 20 km individualiose lenktynėse Vilniaus rajono gyventojas pirmame šaudyme gulomis pataikė į visus taikinius ir slydo 10 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio norvego Tarjei Boe 37 sek. Antrame šaudyme stovint stiprūs vėjo gūsiai trukdė taikliam šaudymui, bet nemenčinietis pataikė į visus 5 taikinius ir pakilo į 4 vietą. Įveikęs pusę distancijos K. Dombrovski buvo 4 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 1 min.32 sek. Trečią šaudymą gulint Lietuvos atstovas irgi buvo taiklus ir pakilo į antrą vietą, būdamas vienas iš dvejų biatlonininkų, kuriems pavyko pataikyti 15 kartų iš 15 galimų šūvių. Deja, paskutiniame šaudyme stovint pirmi du šūviai skriejo pro šalį ir sportininkas prarado galimybę atsistoti ant nugalėtojų pakylos. Likę trys šūviai buvo taiklus ir kraštietis tęsė kovą dėl patekimo į geriausiųjų dešimtuką.

Geros fizinės formos dėka nemenčinietis labai greitai įveikė paskutinį 4 km ratą ir finišavo 6 vietoje tarp 104 biatlonininkų, įveikęs distanciją per 55 min. 34,6 sek. (2 baudos minutės).

Deividas Demkov užėmė 80 vietą su rezultatu 1 val. 04 min. 37,7 sek. (4 b. min.), Lukas Jakeliūnas finišavo 97, užtrukęs distancijoje 1 val. 09 min. 06.0 sek., šaudykloje suklydęs 10 kartų. Nugalėjo bulgaras Krasimir Anev su rezultatu 53 min. 18,1 sek (1 b. min.)

Karol Dombrovski

 

Vilniaus raj. savivaldybės informacija