Renka „laikus“ (liet.: pagiras), tačiau ne sau, o sinoptikams

0
219

Itin prastai dirbanti UAB „Grinda“ ir toliau kažkam bando įrodyti, jog gerai atlieka tai, ką privalo – nuvalyti gatves ir jas pabarstyti, kad nebūtų slidu vilniečių vairuojamoms transporto priemonėms. Bent jau socialiniame tinkle įmonės veikla itin aktyvi – už pozityvą, greičiausia, susimokama… Tuo tarpu net tai pačiai savivaldybei pavaldūs vežėjai „Grindos“ kelininkus ir „laikininkus“ keikia, nes šią žiemą dažnai negali užtikrinti keleivių saugumo.

Praėjęs savaitgalis vėl – analogiškas. „Laikų“ daug, o Vilniaus gatvėse besikeikiančių vairuotojų tūkstančiai. Ir ko siekiama šia keista su sveika nuovoka prasilenkiančia reklama. Susidaro įspūdis – „Grinda“ nori parodyti, kad stebi gerai orus prognozuojančius sinoptikus ir jų taikliomis prognozėmis kaip įmanydama stengiasi pasidalinti su savo „laikininkais“, bet mažai koncentruojasi į savo tiesioginę veiklą – padaryti gatves išvažiuojamas ir pasistengti, kad jose būtų kuo mažiau itin skaudžių nelaimių. Ir dar  – „laikai“ kelis kartus svarbiau nei druskos ir smėlio mišiniai… Siūlome naują „Grindos“ „postą“ (liet.: pasidalinimą) – „pakeitėme nekokybiškos druskos mišinių tiekėja į dar mažiau patikimą. Nuo šiol gatvės bus dar sunkiau pravažiuojamos“. Na, ar kažką panašaus, kur būtų atspindėta tiksli įmonės veikla. Dabar, atrodo, kad visa tai nė kiek nesvarbu.

Tai vakarykštis „postukas“ : „Dar viena išbandymų diena kelininkams ir vairuotojams. Sinoptikai vėl prognozuoja intensyvų sniegą, tad būkime pasiruošę orų ir eismo sąlygų pokyčiams“. Tai ir taip visiems aišku, kad tai jau bus kažkelindešimtoji tokia diena ir naktis… Ir galo dar nematyti.

Eilinį kartą vakar Pagirių ir Vaidotų gyventojai skundėsi per vieną iš TV žinių laidą – pastarieji nebesulaukia „geltonojo“ moksleivių autobusiuko, nes vairuotojas tokiais slidžiais keliais bijo važiuoti. Be reikalo  – artimiausiu metu niekas nesikeis. Gal tik „laikų“ skaičius.

„Laikai“