Rūkalus vilnietis slėpė už galinės automobilio sėdynės

0
250

Vakar Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardos pareigūnai Šalčininkų rajono Širvių kaimo prieigose, kelyje Dieveniškės – Šalčininkai, patikrino 29 metų Vilniaus gyventojo ir jo vairuoto automobilio „Mercedes Benz E300“ dokumentus.

Kontrolės metu VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė  galinė automobilio sėdynė. Paaiškėjo, kad už jos atlošo yra įrengta speciali ertmė, skirta rūkalams sudėti. Anga į slėptuvę maskuota salono apdailos detalėmis.

Slėptuvėje pasieniečiai iš viso rado 1250 pakelių cigarečių „NZ Gold“, paženklintų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vilniečiui VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti ir transporto priemonę, kuria gabentos neteisėtos prekės.

Po apklausos vairuotoją pasieniečiai paleido. Jis privalės atvykti į teismą. Automobilis ir cigaretės saugomi G. Žagunio užkardoje.

 

VSAT informacija