Siuntas Vilniuje pristato tą pačią dieną

0
263

„Omniva LT“ išplėtė savo verslo klientams skirtų paslaugų krepšelį. Bendrovė kartu su pirmaisiais e. komercijos partneriais, nuo praėjusių metų pabaigos siūlo galimybę apsiperkantiems internetu paštomate prekes atsiimti tą pačią dieną, kai jos buvo įsigytos. Elektroninių parduotuvių pirkėjams tai reiškia dar patogesnį apsipirkimą, nes dažniausiai minimalus siuntų pristatymo laikas savitarnos terminalais būna viena darbo diena.

Paslaugą įvesti nuo sostinės pasirinkta dėl palankių sąlygų testuoti naujoves – čia didžiausia tikslinės auditorijos ir rinkos dalis, nuo e. parduotuvių iki pirkėjų, kurie ypač taupo savo laiką. Bendrovė dar šiemet ketina pasiūlyti tos pačios dienos pristatymo paslaugą ir Kaune, taip sujungiant šiuos du didmiesčius. Pirmąja „Omniva LT“ partnere įvedant paslaugą tapo „Eurovaistine.lt“.

Sprendimą diktuoja pirkėjų įpročiai 

Naujausiais Lietuvos statistikos departamento duomenimis, praėjusiais metais net 68,1 proc. visų 16–74 m. žmonių bent kartą pirko ar yra užsisakę prekių bei paslaugų internetu.

„Naujausio e. komercijos rinkos tyrimo rezultatai rodo, kad 40 proc. internetu apsiperkančių lietuvių pirkti dažniau motyvuotų greitesnis prekės pristatymas. Mūsų patirtis rodo, kad nemaža dalis pirkėjų pageidautų siuntas gauti tą pačią dieną, – komentuoja „Omniva LT“ komercijos direktorius Justinas Pileckas. – Atsižvelgdami į šias tendencijas bei augančią prekybą internetu Lietuvoje, nusprendėme plėsti paslaugų krepšelį ir pasiūlyti galimybę e. prekybininkams siuntas per paštomatus pristatyti tą pačią dieną. Prognozuojame, kad pirmiausia tokia paslauga turėtų prigyti pirmojo būtinumo prekių kategorijoje (FMCG).“

J. Pileckas pastebi, kad Baltijos šalyse gauti prekę kitą dieną po užsakymo yra standartas, tad tos pačios dienos pristatymas yra naujasis iššūkis. Bendrovė prognozuoja, kad Lietuvoje bent 3–5 metus pagrindine paslauga išliks siuntų pristatymas per vieną darbo dieną, o naujoji paslauga taps papildančiąja.