Tarp Naujosios Vilnios ir Rudaminos – dar dažnesni 14-to maršruto autobusų reisai

0
219

Nuo vasaros vidurio gerokai pagerintas susisiekimas rytiniame Vilniaus rajono pakraštyje. Tačiau jau kelintą dieną minėtas reisas tapo dar intensyvesnis. Piko valandomis autobusai kursuoja ne kas pusvalandį kaip iki šiol, tačiau kas dvidešimt minučių.

Už gyventojų pervežimą atsakingi asmenys atsižvelgė į priekaištus dėl perpildytų transporto priemonių – ypač prasidėjus naujiems mokslo metams. Todėl stotelėse reikės laukti dar mažiau laiko.

Dėl šio maršruto kelionės prailginimo pastabų turi tiek Naujosios Vilnios, tiek Rudaminos seniūnijos gyventojai. Visiems norisi, kad važiuotų dar toliau į abi puses, tačiau dėl sunkiai įveikiamų kelių planai kol kas – atidedami.

Tiek Rudaminoje, tiek Naujojoje Vilnioje nemažai darbo vietų, veikia muzikos mokyklos, gimnazijos, populiarios turgavietės – todėl 14-tu autobusu pradėjo naudotis daugybė žmonių, kurie iš naujo atrado patrauklų susisiekimą. Daugybei gyventojų palengvėjo kelionės ir į Vilniaus miesto centrą, ir svarbiausias valstybės institucijas.

Kai kurie keleiviai dar šios naujovės iniciatorių prašo atkreipti dėmesį į stotelių išplanavimą. Teigiama, jog yra kol kas labai nesaugių, nes išlipus iš autobuso tenka kulniuoti siaurais kelkraščiais, kai šalia dideliu greičiu lekia vilkikai ir kiti automobiliai.