Vilniaus apylinkėse knibždėte knibžda kontrabandininkų

0
270

Vilniaus apylinkėse knibždėte knibžda kontrabandininkų

Pasieniečiai praneša, jog savaitgalį Šumsko punkte kartu su muitininkais sulaikė eilinį Baltarusijos pilietį, lengvuoju automobiliu mėginusį atgabenti kontrabandinių cigarečių. Nelegalių krovinių gabentojų galima sutikti ir ne tik patikroje. Rajono miškuose kai kuriems pakuočių blokai krenta tiesiog iš po ratų.

Sekmadienio rytą pareigūnai patikrino į Lietuvą vykusį automobilį „Peugeot 206“. Baltarusijoje registruotą transporto priemonę vairavo 33 metų šios šalies pilietis.

Įtarimą sukėlusios automobilio apžiūros metu paaiškėjo, kad jame yra net kelios slėptuvės. Jos įrengtos mašinos slenksčiuose, sparnuose ir durelėse, transporto priemonėje sumontuotas ir dvigubas dugnas.

Slėptuvėse pasieniečiai ir muitinės pareigūnai rado 2120 pakelių į Lietuvą neteisėtai gabentų cigarečių „Minsk Capital“ ir „Minsk City“. Rūkalai buvo pažymėti baltarusiškomis banderolėmis.

Tokio krovinio vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 6 tūkstančiai eurų.

Vairuotojas, transporto priemonė ir neteisėtai gabenti tabako gaminiai perduoti muitinės pareigūnams, kurie priims sprendimus dėl baltarusio baudimo.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.