A. Guoga nedalyvaus Vilniaus mero rinkimuose – V. Uspaskich žada vilniečiams nemokamas keliones po sostinę

0
241

„Esu aktyvus vilnietis. Prieš metus čia įkūrėme Blockchain centrą, kuris garsina Vilnių, kaip inovacijų ir technologijų sostinę visame pasaulyje. Einu miesto krepšinio komandos „Rytas“ prezidento pareigas. Dabar dar ir prie Modernaus meno centro starto garbė prisidėti. Rimtų svarstymų kandidatuoti į Vilniaus miesto merus būta, dėkoju į mane besikreipusiems ir pasitikėjimą man išsakiusiems LVŽS Vilniaus skyriaus nariams. Vis tik, manau, kad kaip miestiečiui pareigų pakanka ir savivaldos rinkimuose nei su partijomis, nei su komitetais nedalyvausiu“, – šiandien sakė Antanas Guoga.

„Vilniuje – daug žmonių, atvykstančių čia dirbti ar mokytis iš kitų miestų. Turime tai suvokti ir siekti geresnės gyvenimo kokybės užtikrinimo ne tik pastoviems sostinės gyventojams. Todėl tapęs meru sieksiu glaudesnio ryšio su šalies regionais. Programoje numatytas sanatorijų, senelių namų įsteigimas, aprūpinimas patogiu ir pigiu transportu, skirtu mažesnių miestų gyventojams, dirbantiems Vilniuje,“- toliau pagrindines Darbo partijos vilniečių programos nuostatas pristatinėjo Viktoras Uspaskich.

Spaudos konferencijos metu buvo pristatyta „Vilniaus miesto paso“, leisiančio lengvatinėmis sąlygomis naudotis miesto infrastruktūra ir paslaugomis, idėja. Kandidatas kalbėjo ir apie tai, kad Vilniuje turi būti patraukliausia investicinė aplinka, lyginant su aplinkinių valstybių sostinėmis bei skatinamas socialiai atsakingas verslas.

„Matau gerus Kauno miesto mero rezultatus. Sveikintinas dalykas! Jis taip pat atėjo iš diversifikuoto verslo ir tai pasiteisino. O, kadangi mano patirtis versle yra ilgesnė – aš galėsiu padaryti dar geriau,“- spaudos konferenciją užbaigė kandidatas V. Uspaskich.