Dar viena išskirtinė erdvė – puoselėjantiems kultūrą

0
247

Tarp Aušros vartų ir Užupio, Vitebsko g. 21 ir 23, esantis pastatų kompleksas ieško kūrybiškų ir ypatingų nuomininkų. Pasiūliusiems įdomiausias kultūros, meno edukacinių veiklų idėjas, sostinės  savivaldybė išnuomos patalpas net 10 metų, su galimybe pratęsti dar 10 metų.  Nuomos konkurse itin svarbi kultūrinės veiklos įvairovė ir visos dienos veiksmas. Būtent kokybė konkurse sudarys net 80 proc. vertinimo, o kaina – tik 20 proc. Skelbiama pradinė nuomos kaina – vos 1 ct už 1 kv. m per mėnesį.

Iki tol pastatai buvo naudojami švietimo veikloms (mokykla, darželis), apgyvendinimui (bendrabutis), yra garažas ir kiti kiemo statiniai. Vieta patraukli ir dėl patogaus susisiekimo su įvairiais miesto rajonais, kitais miestais, nes netoliese yra autobusų bei geležinkelio stotys.

Pastatai yra toliau nuo gatvės, šalia gyvenamųjų namų, tad vietovė saugi, rami, netoli vieno lankomiausių turistų pamėgto objekto – vos už kelių šimtų metrų yra Subačiaus apžvalgos aikštelė, Kūdrų parkas, Užupis.

Dalyvaujantys konkurse gali patys spręsti, ar patalpose bus viena, ar keletas skirtingų kultūros veiklų – tai turi būti išsamiai išdėstyta paraiškoje.

Pastatai viešo konkurso būdu išnuomojami juridiniams arba fiziniams asmenims – kultūrinei veiklai vykdyti.

Konkurso dalyviai registruojami iki kovo 14 d.

 

Vilniaus m. savivaldybės informacija