Įkliuvo statybvietėse Avižienių seniūnijoje darbavęsis ilgapirštis

0
322

Iš statybviečių buvo pavogtos brangios statybinės medžiagos, santechnika, įvairiausi statybos įrankiai, nors Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ne kartą ragino naujakurius būti budriems ir pasirūpinti statomų namų saugumu, pasidomėti ir įvertinti samdomų statybos ir įrengimo darbus atliekančių meistrų ir jų parankinių patikimumą.

Sausio mėn. pradžioje Vilniaus apskr. VPK pareigūnams pavyko sulaikyti vilnietį (gimusį 1992 m.), kuris Avižienių seniūnijoje įvykdė 5 vagystes iš statybviečių. Būtent šioje seniūnijoje individualūs gyvenamieji namai dygsta kaip grybai po lietaus, Tyrimo metu aiškėja, kad galimai šis vyras yra įvykdęs ir daugiau vagysčių. Įtariamajam teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariate atliekas ikiteisminis tyrimas dėl vagysčių (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Jaunam vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Vilniaus apskr. VPK informacija