Įkliuvo žinomas kontrabandininkas

0
199

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai Šalčininkų rajone patikrinimui sustabdytame automobilyje aptiko slėptuvę, o joje – beveik tūkstantį į Lietuvą neteisėtai atgabentų cigarečių. Mašinos vairuotojas su tokiu kroviniu įkliūna ne pirmą kartą.

Vakar vakare Vilniaus pasienio rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai ties Šalčininkų rajono Širvių kaimu patikrinti sustabdė iš vadinamosios Dieveniškių kilpos važiavusį automobilį „Citroen“.

Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą transporto priemonę vairavo 29-erių Dieveniškių miestelio gyventojas. Minėtas asmuo gerai žinomas teisėsaugai ir buvo anksčiau baustas už akcizinių prekių gabenimą.

tarimą sukėlusio „Citroen“ pirminės apžiūros metu po vaikiška automobiline kėdute buvo rasti du blokai cigarečių. Rūkalų aptikta ir automobilio daiktadėžėje.

Po detalaus tikrinimo paaiškėjo, kad transporto priemonė paversta slėptuve ant ratų – kontrabanda išslapstyta automobilio durelėse ir bagažinės dangtyje.

Iš viso į VSAT pareigūnų rankas pateko 908 pakeliai neteisėtai į Lietuvą atgabentų cigarečių „Minsk Superslims“. Rūkalai pažymėti baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Automobilis ir juo gabentas kontrabandinis krovinys laikinai saugomi Gintaro Žagunio pasienio užkardoje. Dėl kontrabandos gabenimo  pradėta administracinės bylos teisena, kurią vykdys Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai.

Už pakartotinai padarytą administracinį nusižengimą vyrui gresia bauda nuo 5,2 iki 6 tūkst. eurų.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.