Iš Izraelio parvežė po vieną aukso, sidabro ir bronzos medalius

0
393

Jeruzalėje pasibaigusiose Tarptautinėse vaikų sporto žaidynėse Vilniaus atstovai dalyvavo plaukimo, lengvosios atletikos, teniso, tinklinio, dziudo imtynių, fechtavimo, futbolo, gatvės krepšinio ir tradicinio krepšinio varžybose.

Jau 52-ą kartą vykstančiose žaidynėse dalyvavo 69 miestų jaunieji sportininkai.

Pergalę lengvosios atletikos 100 metrų bėgimo finale iškovojo Adomas Nakrošis. Trenerių Vitalijaus Kozlovo ir Palmiros Žukienės auklėtinis prestižinę sprinto rungties distanciją nubėgo per 11,28 sek. Jis 2 šimtosiomis aplenkė sidabro medalį pelniusį varžovą iš Tailando, o bronzos medaliu pasipuošė sprinteris iš Taivano.

Krepšinio šalies vardą pateisino Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai. Jie grupės varžybose įveikė Klivlando (JAV), Šomrono (Izraelis) ir Plocko (Lenkija) komandas, pusfinalyje nugalėjo kanadiečius iš Kelownos miesto, o finale nusileido šeimininkams, Jeruzalės krepšininkams, ir pelnė sidabro medalius. Vilniaus komandoje žaidė Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai Rytis Lemežis, Klemensas Knyza, Povilas Čereška, Gediminas Gadliauskas, Gustas Vičkačka, Lukas Gudavičius, Mantas Geleževičius ir Gustas Pladis.

Trečią vietą 400 m bėgime užėmė Elena Jasaitė. Sportininkė, kurią treniruoja Laimutė Juchnevičienė. Emilijos Pliaterytės progimnazijos auklėtinė finale atsiliko tik nuo varžovių iš Taivano bei Čekijos.

Į Jeruzalėje vykusias varžybas atvyko Australijos, Austrijos, Kanados, Kosta Rikos, Kroatijos, Čekijos, Estijos, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Indijos, Kenijos, Korėjos, Meksikos, Juodkalnijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Šveicarijos, Taivano, Tailando, Ukrainos, JAV 15-mečiai atletai.