Kaimyninėse Lenkijoje ir Baltarusijoje keli asmenys paguldyti į ligonines dėl galimo apsikrėtimo koronavirusu: ar kam nors nustatyta mirtį sėjanti liga, kol kas neaišku

0
176

Šiandien įtarta, jog vienas pacientas gali būti infekuotas Lodzėje. Kiek vėliau pranešta apie du vyrus, kurie buvo paguldyti stebėjimui į Gdansko Pomorsko (Pomorskiego) infekcinių ligų ir tuberkuliozės centrą. Jie abu per Amsterdamą atskrido iš Kinijos.

Daug triukšmo kilo vakar, kai pasirodė informacija, jog du vaikai Krokovos ligoninėje jau gydomi, kaip įtariama, nuo viso pasaulio dėmesį prikausčiusio koronaviruso 2019-nCoV. Tačiau gydymo įstaigos vadovybė ramino, kad greičiausiai vaikams bus nustatyta viršutinių kvėpavimo takų infekcija ir jokie simptomai neleidžia tvirtinti, kad tai galėtų būti kinietiškas koronavirusas.

Vakar Baltarusijoje, Minsko regione, į ligoninę trumpam buvo paguldytas vilkiko vairuotojas, neseniai grįžęs iš Kinijos. Koronavirusas jam nebuvo nustatytas. Dar du vyrai į gydymo įstaigą Mogiliove šiandien paguldyti iš karto po apsilankymo poliklinikoje.