Naujininkuose ir stoties rajone su narkotinėmis medžiagomis sulaikyti trys asmenys. Visi jie atsidūrė areštinėje

0
164

Lapkričio 29 d. keturiasdešimt dvejų metų amžiaus vyras sulaikytas Naujininkų seniūnijos teritorijoje. Asmens apžiūros metu policijos pareigūnai rado ir paėmė 50 vnt. folijos lankstinukų su galimai narkotinė medžiaga – karfentaniliu, 505 eurus, galimai gautus iš šios nusikalstamos veikos. Įtariamasis (gimęs 1980 m.) uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Įtariamasis vyras policijai žinomas, praeityje teistas už panašias veikas.

Lapkričio 7 d. sostinės stoties mikrorajone buvo sulaikyti du jauni asmenys – vyras (gimęs 1994 m.) už narkotinių medžiagų platinimą ir moteris (gimusi 1990 m.) už narkotinių medžiagų disponavimą. Abu sulaikytieji anksčiau teisti už panašias veikas. Pas juos rasta lankstinukai su narkotinėmis medžiagomis, užspaudžiamas maišelis su nemažu kiekiu baltų miltelių, galimai narkotine medžiaga – karfentaniliu, 15 užspaudžiamų maišelių su narkotinių medžiagų likučiais, 730 eurų, kurie galimai gauti iš šios nusikalstamos veikos.

Pradėti ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.) neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str.).

Vilniaus apskr. VPK informacija