Nusikaltėliai plėšė, vogė iš statybviečių ir automobilių: Vilniaus regiono gyventojams pridarė nuostolių už maždaug 50 000 Eur

0
186

Vakar apie 2 valandą 30 minučių Vilniuje, Bajoruose, Kęsgailų gatvėje, neaptvertame namo kieme, pastebėta, kad iš įmonės automobilio BMW X5, atrakinus dureles, pavogta vairas, multimedija, bėgių perjungimo svirtis, išlupta apdailos. Nuostolis – apie 30 000 Eur.

Apie 7 valandą sostinės Gerosios Vilties gatvėje, aptvertoje saugomoje teritorijoje, pastebėta, kad iš statomo gyvenamojo daugiabučio namo, išlaužus medines patalpos duris, pavogta įvairūs statybiniai įrankiai. Nuostolis – apie 3 323 Eur.

Apie 9 valandą Vilniuje, Bokšto gatvėj, iš patalpų, galimai atstūmus langą, pavogta įvairūs statybiniai įrankiai. Nuostolis – apie 2 260 Eur.

Apie 9 valandą 30 minučių Vilniaus rajone į namą užėjo vyras, kuris sumušė sutuoktinius (gimusius 1938 m. ir 1937 m.) ir pagrobė televizorių, du mobiliojo ryšio telefonus bei rankinę. Nukentėjusieji, suteikus medicininę pagalbą vietoje, gydomi ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

10 valandą Vilniaus rajone, Riešės seniūnijoje, Barčialaukio viensėdyje, pastebėta, kad iš neužrakintos malkinės buvo pavogta įvairūs daiktai. Nuostolis – 2 270 Eur.

11 valandą Vilniuje, Lazdynėliuose, Rūko gatvėje, dalinai saugomoje statybvietėje, pastebėta, kad nuo kovo 31 dienos 9 valandos pavogta statybinės medžiagos. Nuostolis – 6 000 Eur.

17 valandą Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje, Saldenės kaime, aptvertame namo kieme, pastebėta, kad iš užrakinto automobilio „BMW 640 d xDrive“, galimai atrakinus nuotoliniu būdu, pavogta multimedijos įranga. Nuostolis – apie 3 000 eurų.