Pagrindinę saugaus eismo taisyklę sostinėje primins piešiniai

0
217

„Pažiūrėk į kairę, o dabar – į dešinę“ – tokie užrašai kartu su spalvingais piešiniais atsiras prie trijų dešimčių judrių nereguliuojamų sostinės perėjų. „Lietuvos draudimas“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe jau 19-tą kartą rengia saugumo akciją „Apsaugok mane“. Draudimo bendrovė siekia, kad į mokyklas išėję vaikai prie perėjos stabtelėtų ir prisimintų, jog prieš žengiant į gatvę reikia įdėmiai apsižvalgyti.

Kūrybingais sprendimais garsėjančios akcijos „Apsaugok mane“ metu „Lietuvos draudimas“ tradiciškai nemokamai apdraudžia visus šalies moksleivius – iš viso daugiau nei 320 tūkstančių – nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Šiemet bendradarbiaudama su dešimties miestų savivaldybėmis, draudimo bendrovė 10 tūkst. pradinių klasių moksleivių taip pat padovanos šviesą atspindinčias liemenes.

Apie akciją „Apsaugok mane“ 

Akcija „Apsaugok mane“ buvo pradėta 2000 m. Vilniuje. Ją pradėjo Vilniaus miesto savivaldybė ir didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“. 2001 m. ši iniciatyva buvo išplėsta į dar du šalies didmiesčius – Kauną ir Klaipėdą, vėliau prie akcijos prisijungė didžioji dalis Lietuvos savivaldybių.

Akcijos metu „Lietuvos draudimas“ kasmet nemokamai apdraudžia visus pėsčiuosius moksleivius šalies keliuose ir gatvėse visą rugsėjo mėnesį. Per devyniolika akcijos „Apsaugok mane“ metų bendrovei iš viso pranešta apie 90 šalies gatvėse ar keliuose nukentėjusių moksleivių, už patirtus sužalojimus jiems atlyginta 40 tūkst. eurų. Pernai „Lietuvos draudimas“ sulaukė 10 pranešimų apie rugsėjį eismo įvykiuose sužeistus vaikus, jiems buvo kompensuota 3900 eurų žala.