Pusę paros trukę gesinimo darbai baigti

0
19

Vakar, 18.32 val., Panerių g. 56, Vilniuje kilo gaisras metalo laužo apdirbimo įmonėje.  Į gaisrą buvo išsiųstos gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Jos atvyko per 5 min. po gauto pranešimo apie kilusį gaisrą.

„Gaisro vietoje ugniagesiai dirbo visą naktį. Ugnis buvo apėmusi apie 1300 kv. m plotą, kuriame degė perdirbimui paruošti naudoti automobiliai ir jų dalys. Ugniagesiams pavyko nuo ugnies apsaugoti 3 šalia esančius sandėliavimo ir gamybinius pastatus, nemažai įvairios  technikos ir  greta esančius ESO priklausančius didelės galios transformatorius. Šiandien 05.32 val. paskelbta gaisro likvidacija“, – sako Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius.

Vakar netoli gaisro  esantys gyventojai į mobiliuosius telefonus gavo perspėjimo pranešimus apie galimą taršą.

„Gaisro gesinimas buvo labai sudėtingas. Degė apie 9 metrus siekiančios metalo krūvos. Gaisro gesinime dalyvavo apie 60 ugniagesių gelbėtojų, 9 gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobiliai, štabo automobilis bei kvėpavimo organų apsaugos priemonių automobilis. Šiuo metu gaisravietėje ugniagesiai tęsia baigiamuosius darbus.  Kad būtų užkirstas kelias gaisro plitimui, ugniagesiams teko perkasti metalo krūvas. Šiuo metu degiosios atliekos perpilamos ir perkraunamos, kad gaisras neatsinaujintų“, – pasakoja  gaisro vietoje dirbantis Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus viršininkas Donatas Gurevičius.

PAGD informacija