Pažeidėjų baudos – į naują sąskaitą

0
616

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas (Vilniaus RAAD) informuoja visus skolininkus bei antstolius, vykdančius išieškojimą, kad nuo š. m. liepos 1 d. baudoms, paskirtoms iki 2015 m. birželio 30 d., ir lėšoms už žalą aplinkai, valstybiniams gamtos ištekliams surinkti bus naudojama nauja atsiskaitomoji sąskaita.

Aukščiau išvardintus mokėjimus reikės atlikti ne į Vilniaus RAAD, o į Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos sąskaitą Nr. LT 144010051004250878 AB Luminor Bank. Permainos susijusios su reorganizacija. Visą sostinės aplinkosaugininkų turtą, taip pat teises ir pareigas nustatyta tvarka perėmė Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos.

Pareigūnai primena, kad baudos, žalos, mokesčiai ir kitos rinkliavos turėtų būti sumokėtos ne vėliau kaip prieš 2 darbo dienas iki mokėjimo termino pabaigos, jeigu mokėjimai atliekami įmokų surinkimo paslaugas teikiančiose įstaigose bei jų ar jų tarpininkų padaliniuose, kad gautos įmokos būtų laiku įskaitytos į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas.

Paskutinė didelė bauda – 700 Eur – prieš dvi savaites paskirta asmeniui (K. P.), be leidimo gaudžiusiam bebrus Verkių regioniniame parke.