Per kratą rasta apie 200 folijos lankstinukų su galimai narkotinėmis medžiagomis

0
111

Sostinės Subačiaus rajone sulaikytos dvi moterys – viena jų įsigijo narkotines ar psichotropines medžiagas, kita – jas galimai platino. Pastarajai skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai neviešo patruliavimo metu pastebėjo, kaip moteris (gimusi 1985 m.), viename iš sovietinės priespaudos laikus menančių dviaukščių namų galimai iš romų tautybės moters įsigijusi narkotinių medžiagų, įlipo į automobilį. Visi jame buvę asmenys iš karto sulaikyti.

Atlikus neatidėliotinus procesinius veiksmus, buvo priimtas sprendimas atlikti kratą ir sulaikyti galimai narkotines ar psichotropines medžiagas išplatinusią romų tautybės moterį (gimusią 1991 m.). Pasitelkus į pagalbą kolegas iš Viešosios tvarkos valdybos Specialiosios parengties skyriaus pareigūnus, jaunos moters bute rasta apie 200 folijos lankstinukų su milteliais viduje, galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, priemonės joms dozuoti ir fasuoti, apie 500 eurų, įgytų galimai nusikalstamu būdu. Abi jaunos moterys uždarytos į areštinę.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems piliečiams už bendradarbiavimą ir prašo apie pastebėtą vykdomą nusikalstamą veiką ar kitą teisės pažeidimą nedelsiant pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Vilniaus apskr. VPK informacija