Savarankiškai apsipirkdami klientai prekių krepšelį papildo daugiau prekių

0
229

„Maxima“ tinklas šiemet pirmasis iš prekybininkų įdiegė savarankiško pirkinių skenavimo technologiją „Scan&Go“ dviejuose dideliuose prekybos centruose Vilniuje. Prekybininkai pastebi, kad, pažindami technologiją, klientai vis dažniau ir drąsiau naudojasi savarankiško skenavimo paslauga ir taupo laiką – brangiausią žmonijos valiutą.

„Tikėtina, kad šią technologiją naudoja jaunesni, lyginant su visais mūsų klientais, pirkėjai, kurie yra atviresni naujovėms. Išbandę „Scan&Go“, jie įsitikina, kad taip apsipirkti galima pastebimai greičiau ir patogiau, ypač perkant daugiau prekių. Tą rodo ir statistika – vidutinis savarankiškai nuskenuotų pirkinių krepšelis su „Scan&Go“ rugpjūtį sudarė 30,41 Eur“, – pastebi „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Vilniaus „Akropolio“ prekybos centre esančioje „Maximoje XXXX“ veikia 216 mobiliųjų skenerių, „Maximoje“ Mindaugo g. – 108. Pasak I. Ščerbavičienės, „Maximos“ prekybos tinklas nuolat siekia pasiūlyti savo klientams inovatyvius sprendimus, leidžiančius kiekvienam parduotuvėje apsipirkti tai, kaip jam norisi.

„Mūsų tinkle be naujųjų „Scan&Go“, galima rinktis savitarnos kasas, „express“ savitarnos kasas ir, žinoma, įprastas kasas, kuriose prekės nuskenuoja kasininkai. Tikime, kad visos siūlomos alternatyvos leidžia klientui išsirinkti jam patogiausią būdą apsipirkti“, – teigia lietuviško prekybos tinklo operacijų vadovė.