Pasveikino policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga

0
213

LR Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Lietuvos policijos pareigūnus ir darbuotojus profesinės šventės – Angelų sargų dienos proga.

Pasak Prezidento, policija svariai prisidėjo prie to, kad galime jaustis laisvesni, o žmonių pasitikėjimas Lietuvos policija šiandien yra vienas iš didžiausių Vidurio ir Rytų Europos regione. Tai yra puikus visos policijos bendruomenės ir vadovybės įvertinimas.

„Tik laisvoje visuomenėje įmanomas tvirtas žmonių pasitikėjimas policija. Tik laisvoje visuomenėje gali rastis tikra pagarba pareigūnams ir sunkaus jų darbo pripažinimas. Tik laisvoje bendrystėje policija kuria tą neįkainojamą saugumo jausmą, be kurio tikrai negalėtume kalbėti apie orų gyvenimą. Tas saugumas, mano akimis žiūrint, yra vienas iš kertinių gerovės valstybės elementų“, – sveikinimo kalboje teigė šalies vadovas.

Pastaruoju metu policijos pajėgos tapo dar efektyvesnės ir modernesnės, todėl geba laiku atskubėti į pagalbą, kai to reikia. Pasak Prezidento, policijos vadovybės ryžtas imtis nepopuliarių, bet būtinų sprendimų leido ženkliai padidinti pareigūnų atlyginimus bei pagerinti jų darbo sąlygas.

Profesinės šventės proga kiekvienam policijos pareigūnui Prezidentas palinkėjo jaustis oriu valstybės kūrėju ir visada elgtis taip, kaip liepia policijos šūkis – ginti, saugoti ir padėti.