Sskelbia vasaros sezono iš Vilniaus pradžią

0
43

„airBaltic“ praneša apie 2023 m. vasaros sezono pradžią ir siūlo keturias naujas kryptis iš Vilniaus. Šiais metais „airBaltic“ skraidins į tokias naujas poilsio kryptis kaip Malaga (Ispanija), Palma de Maljorka (Ispanija), Nica (Prancūzija) ir Heraklionas (Graikija). Pirmasis skrydis iš Vilniaus į Malagą įvyko šiandien, 2023 m. gegužės 2 d.

„Siekiame savo klientams užtikrinti sklandų keliavimą ir gerinti susisiekimą su mūsų gimtaisiais miestais Baltijos šalyse ir iš jų. Pradėdami vasaros skrydžių sezoną iš Vilniaus keturiomis naujomis vasaros kryptimis, džiaugiamės galėdami suteikti savo keleiviams dar daugiau galimybių. Esame dėkingi savo partneriams, įskaitant Vilniaus oro uostą, už svarų indėlį ir bendradarbiavimą. Be to, šį vasaros sezoną Vilniuje bazuojasi papildomi „airBaltic“ orlaiviai, o dėl augančio keleivių skaičiaus džiaugiamės, kad mūsų rinkos dalis Vilniuje ir toliau auga“, – teigia „airBaltic tinklo plėtros viceprezidentas Mantas Vrubliauskas.

„Bendrovė „airBaltic“ yra svarbus ir ilgalaikis Lietuvos oro uostų partneris. Labai džiaugiamės, kad ji aiškiai akcentuoja tolimesnius planus investuoti į Vilniaus oro uostą ir tuo pačiu gerinti susisiekimo galimybes Lietuvos keliautojams. Šios įmonės rinkos dalis Lietuvoje auga, o tai reiškia, kad mūsų vietiniai keleiviai vis labiau vertina patogias galimybes keliauti oro bendrovės siūlomais maršrutais bei aukštą jų paslaugų lygį“, – pastebi Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovas Tomas Zitikis.

Skrydžiai iš Vilniaus į Malagą truks 4 valandas ir 30 minučių.