Sutvarkyta Baltosios Vokės gatvė

0
228

Pasikeitė per dvi – Naujininkų ir Panerių – seniūnijas besidriekianti susisiekimo atkarpa, kuria kasdien keliauja apie 9 tūkst. vilniečių. Beveik 3 km ilgio gatvėje paklota nauja asfalto danga, sutvarkyti kelkraščiai, įrengti pėsčiųjų takų ir atnaujintas ženklinimas.

„Atnaujintos autobusų stotelės, suremontuoti keliai, įrengti pėsčiųjų takai tiesiogiai prisideda prie gyvenimo kokybės ir gyvybės palaikymo miesto pakraščiuose. Džiaugiamės, kad rajono gyventojai pastebi ir įvertina rezultatus, o tai mus skatina dar labiau stengtis“, –  bendrovės „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.

Šiuo metu sostinės priežiūros įmonė „Grinda“ atnaujina ir šalia esančią Juodšilių gatvę, kurioje remontuojama beveik 1 km ilgio atkarpa, o artimiausiu metu bus įrengtas ir beveik 1 km ilgio pėsčiųjų takas, sutvarkytos 4 autobusų stotelės ir atnaujinimas ženklinimas.

„Aukštųjų Panerių rajonas yra vienas iš paslaptingiausių ir įdomiausių Vilniaus mieste. Šalia esantį Panerių memorialą, paminklą masinių žudynių vietoje nužudytiems žydams atminti, gausiai lanko ne tik miestiečiai, bet ir užsienio svečiai. Rajono infrastruktūra nuolat tvarkoma, tad tuo reikia džiaugtis ir inicijuoti daugiau kultūrinių renginių, kurie padės vilniečiams atrasti šį išskirtinį sostinės rajoną“, – sako kaimynystėje įsikūrusios „Demokratinės mokyklos“ įkūrėjas ir vadovas Nerijus Buivydas.

Šiuo metu sostinėje tvarkomos Parko, Ivaniškių Sodų, Liudvinavo, Ribiškių Didžioji, M. Krupavičiaus, Liudvinavo, V. A. Graičiūno, J. Janonio, Filaretų, Jogailos, Pylimo, Slucko gatvės, Vytenio – A. Vivulskio gatvių skveras bei Užupio skveras.

 

Nuotraukos – Sauliaus Žiūros