Vienas iš tarpmiestinių keleivių vežėjų per šventes reisų skaičiaus nemažins

0
284

Po Vyriausybės paskelbtos žinios apie griežtinamus ribojimus susisiekimo kompanijos sulaukė dėmesio iš keleivių, besidominčių ar reisų skaičius nebus mažinamas ir ar liks kuo keliauti, kai ribojimai įsigalios?

Tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra”, dar prieš įsigaliojant griežtesniems judėjimo ribojimams sumažinusi reisų skaičių, neplanuoja daryti daugiau pakeitimų tvarkaraščiuose. Įmonės generalinis direktorius teigia, jog iki švenčių reisų skaičius liks toks, koks bus ir rytoj.

„Tarpmiestinio susisiekimo reisų skaičiaus pakeitimai jau anksčiau buvo atlikti dėl sumažėjusio keleivių kiekio, prieššventiniu laikotarpiu jokių papildomų pakeitimų neplanuojame. Visi autobusai, kurie važiuos rytoj, važiuos ir šventiniu laikotarpiu”, – teigia UAB “Kautra” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Nuo karantino pradžios keleivių vežėja yra sustabdžiusi apie 50 proc. reisų. Nuo gruodžio 16 d. įsigaliojantis ribojimas judėti iš vienos savivaldybės į kitą turi išimčių. Žmonės gali keliauti darbo reikalais, gali vykti į gydymo įstaigas ar artimųjų laidotuves. Taip stengiamasi paisyti ir keleivių interesų ir palaikyti būtinąjį susisiekimą.