Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė Šiaulių ir Kauno gyventojus, vienu lėktuvu atskridusius iš Londono

0
161

Paaiškėjo, kad Jungtinės Karalystės įstatymus pažeidę vyrai nemalonumų su teisėsauga turi ir gimtinėje – jie Lietuvoje ieškoti dėl padarytų nusikaltimų.

Vakar po pietų VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste patikrino reisu iš Londono atskridusių keleivių dokumentus. Pasieniečiai jau žinojo, kad šiuo lėktuvu atvyko ir 27-erių Šiaulių gyventojas. Iš Jungtinės Karalystės jis buvo išsiųstas už įstatymų pažeidimus.

VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad vyras problemų su teisėsauga turi ir Lietuvoje. Nusikaltimo padarymu įtariamo šiauliečio paiešką policija paskelbė beveik prieš 12 metų. Pasieniečiai ieškomąjį sulaikė ir pristatė į oro uosto užkardą, o vėliau perdavė paieškos iniciatoriams.

Tame pačiame lėktuve buvo ir už įstatymų pažeidimus iš Jungtinės Karalystės grąžintas 25-erių Kauno gyventojas. Dokumentų patikrinimo metu pasieniečiai nustatė, kad vyro kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu nuo praėjusių metų vasario 26 d. ieškojo Vilniaus apskrities policija.

Vyras taip pat buvo perduotas policijos pareigūnams.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 865 asmenis, kurių dėl įvairių priežasčių ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių ieškomųjų – 662 – VSAT pareigūnams įkliuvo tarptautiniuose šalies oro uostuose.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.