Vilniaus rajono gyventoja Vera Petkova švenčia 100-ąjį gimtadienį

0
39

Marijampolio seniūnijos Rakonių kaimo gyventojai  šimtas metų suėjo vakar. Ypatingos sukakties proga jubiliatę pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėjas Ruslan Adaškevič, Socialinės rūpybos skyriaus vyr. specialistė Jelena Rynkevič, Marijampolio seniūnas Andrzej Žabielowicz kartu su vyresn. socialinio darbo organizatore Janina Grinevič.

Vilniaus rajono savivaldybės mero Roberto Duchnevičiaus vardu šimtametei linkėta stiprios sveikatos, ramių ir šviesių gyvenimo metų bei artimųjų meilės. Taip pat jubiliatei įtektas mero sveikinimo raštas ir dovana.

Lygiai prieš šimtmetį, 1924 m. balandžio 15 d. Jočikių kaime gimė Vera Petkova. Šeima buvo didelė – augino dešimt vaikų, tačiau du vaikai mirė. Šeima turėjo nuosavą žemę, kurioje visi dirbo iki karo. Po karo organizavosi kolūkiai ir Vera Petkova pradėjo dirbti kolūkyje, vėliau dirbo sekretore Rudaminos apylinkėje. Taip pat dirbo melžėja ir brigadininke fermoje. 1977 m. išėjo į užtarnautą pensiją.

Nuo 1962 m. V. Petkova su šeima gyvena nuosavame name Rakonių kaime.

V. Petkova sukūrė gražią šeimą ir kartu su vyru užaugino 3 vaikus. Šiuo metu Ponia Vera džiaugiasi dviejų dukrų dėmesiu ir šiluma, vienintelis sūnus yra miręs. Šimtametė gyvena kartu dukra Ana. Yra apsupta mylimų 4 anūkų meile.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija